Aktualność
Zdjęcia do dokumentów
Dodano: 2020-02-01

              

Zdjęcia do dokumentów

  • SKT03


     Zadzwoń i kup!  Zadzwoń, ustal szczegóły zamówienia i kup!


      Zapytaj o produkt.

Urządzenie SKT 03 to specjalna czasza z wbudowanym aparatem fotograficznym i źródłem światła, z elementami kształtującymi strumień oświetlający twarz i tło. Czasza przysłonięta jest matowym tworzywem PCV, wystaje z niej jedynie obiektyw aparatu. W SKT03 źródłem światła jest lampa błyskowa o stałej energii błysku.

Zdjęcia wykonane za pomocą tego urządzenia cechują się brakiem cieni na tle, brakiem cieni pod nosem i na szyi. Szkła okularów są czyste i pozbawione blików. Oczy widać wyraźnie. Brak jest cieni na policzkach ani niepotrzebnych rozjaśnień od szkieł okularów jak w przypadku oświetlenia górnego. W źrenicach widać pojedyncze jasne punkty świadczące o jednym źródle światła, umieszczonym na wysokości twarzy. Punkty umieszczone są w centrum źrenicy. Punkty charakterystyczne twarzy są wyraźne i jednoznaczne.

Konstrukcja zestawu umożliwia montaż na statywie jak i na pantografie lub teleskopie. Urządzenie może być zasilane napięciem zmiennym AC 100-230V, 50-60 Hz, co pozwala na ich użytkowanie na całym świecie.

Procesem wykonywania zdjęcia jak i jego obróbką zarządza, znajdujące się w komplecie, oprogramowanie Elfoto2®.

Galeria: