Aktualność
Stół reprodukcyjny RS-3
Dodano: 2020-01-31

              

Stół reprodukcyjny RS-3

Ceny od 26 600,00 zł netto


  Do pobrania:

     Ulotka informacyjna

     Zadzwoń i kup!  Zadzwoń, ustal szczegóły zamówienia i kup!

     Zapytaj o produkt.

Stół reprodukcyjny RS-3 został zaprojektowany w celu usprawnienia, uporządkowania procesu sporządzania dokumentacji zdjęciowej. Powiązanie aparatu z oprogramowaniem daje możliwości archiwizacji danych i sporządzanie w sposób automatyczny raportów według zdefiniowanych wcześniej szablonów. Każde zdjęcie znajdujące się w bazie ma swój negatyw cyfrowy oraz wygenerowaną sumę kontrolną. Ma to znaczenie przy postępowaniach kryminalistycznych. Rozwiązania te znajdują zastosowanie również w digitalizacji muzealiów. Przy fotografowaniu, skanowaniu i filmowaniu szczegółów, małych obiektów, muszą być spełnione określone wymagania. Urządzenie zapewnia powtarzalność nastaw aparatu i jasności oświetlenia. Najnowsza wersja oświetlenia LED pozwala zmieniać temperaturę barwową. Cenną zaletą współpracy aparatu z komputerem jest podgląd fotografowanego obrazu na żywo na monitorze komputera, ustawianie kadru i ostrości z poziomu komputera.

Stół dzięki swojej budowie i wyposażeniu dodatkowemu daje się adaptować do wielu potrzeb, także indywidualnych. Oprogramowanie jest elastyczne i możemy je profilować pod konkretne potrzeby odbiorcy tak, aby było zgodne z istniejącym obiegiem dokumentów i wymogami formalnymi.

Możemy dostarczyć dowolny rodzaj oświetlenia dodatkowego współpracującego ze stołem. Daje to możliwość doboru odpowiedniego światła, z uwzględnieniem takich czynników jak rodzaj obiektu, jego wymiary, właściwości odblaskowe, przepuszczalność światła oraz rodzaj i właściwości zastosowanego urządzenia wizyjnego.

W skład zestawu podstawowego wchodzi urządzenie RS-3, które składa się z kolumny i blatu, dwóch przedłużek L600F, dwóch lamp światła ciągłego, aparatu fotograficznego Canon 750D, jednej licencji na oprogramowanie FOTODATA, komputera PC z Windows 10 Professional i monitora. Parametry komputera ustalamy indywidualnie z Klientem i zgodnie z potrzebami.

Integralną częścią stołu jest oprogramowanie FOTODATA, które steruje wszystkimi funkcjami stołu oraz zapisuje zdjęcia w bazie danych. Zestaw RS-3 zalecany jest do fotografowania dokumentów lub innych przedmiotów o maksymalnych rozmiarach 1380x530mm. Istnieje możliwość dołączenia dodatkowego oświetlenia, zgodnego z systemem sterowania DMX512.

Galeria: