Aktualność
Targi Film Foto Video 2019
Dodano: 2019-05-13
Zapraszamy na nasze stoisko na targach Film Video Foto.

Film Video Foto 2019 to 22. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video. Podobnie jak w ostatnich latach, miłośnicy fotografii i filmu spotkają się w Hali Expo - Łódź, gdzie na trzy targowe dni zagoszczą światowi i polscy producenci sprzętu, oprogramowania, oferujący usługi i branżowe media.

Targi FILM VIDEO FOTO od wielu lat są jedynym i najważniejszym wydarzeniem branżowym w Polsce, a także wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zapraszamy do odwiedzenia i obejrzenia najnowszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, audio i video – filmowych, technologii multimedialnych oraz zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, techniki audiowizualnej, cyfrowej obróbki obrazu, druku a także postprodukcji. Cykliczne spotkania w Łodzi to niepowtarzalna szansa do śledzenia nowości ze świata fotograficznego i filmowego które można zobaczyć i przetestować na żywo, to także okazja do rozmów przedstawicieli branży z odbiorcami ich produktów i usług. Targi to nie tylko spotkania z najbardziej rozpoznawalnymi i doświadczonymi ekspertami w tych dziedzinach, to również bogaty cykl warsztatów, seminariów, prezentacji i wystaw fotograficznych.

Zapraszamy gorąco do odwiedzenia nas na targach i do zapoznania sią z naszą ofertą "na żywo". Jak zawsze będziemy służyć naszą bogatą wiedzą, wieloletnim doświadczeniem, profesjonalnym wsparciem i fachową obsługą.

23 maja 2019 r od 10 00 do 18 00 (dla profesjonalistów)
24 maja 2019 r od 10 00 do 18 00
25 maja 2019 r od 10 00 do 16 00

Hala Expo - Łódź
Aleja Politechniki 4


stoisko nr A7

Zapraszamy na nasze stoisko na targach Film Video Foto.
Zapraszamy na nasze stoisko na targach Film Video Foto.

Galeria: